Zeyno Mu Fiko Mu? Tarafını Seç!

Onların aşkı geçmiş yıllara dayanmaktadır. Aras’ın, annesi ve babası olan Zeyno ile Fiko, arasında ki büyük savaşta hangi tarafı tutmaktasınız? Öncelikle ikisini karşılaştıralım.

Zeyno, dik başlı, cesur ve sözünü kimseden esirgemez. Aslında Yıldızlar Şahidim Dizisinin mağdurudur. Güzel sesiyle zamanının en iyi çıkışını yakalamış ve bunu sevdiği adamın desteğiyle başarmıştır. Kendi seçimleriyle yaşaması her zaman ilk seçeneği olmuştur. Fiko, ile ayrı düşmesinin en büyük sebebi de budur. Kontrolcü, her şeyden çok sevdiği adam olsa da hayatını onun kontrol etmesini asla kabullenememiştir. Almanya’ya, gitmesine karşı çıksa da dik başlılığından geri adım atmamıştır. Onu Aras’la, tehdit ederek büyük oyunlar çevirmiş, ondan mahrum olmasını sağlamıştır. İçindeki nefreti, öfkesini aslında Aras’la, Zeyno’dan almıştır.

Fiko, ise kontrolcü, biraz da egoist diyebiliriz. Zeyno’ya, aşık olsa da her zaman karşısında Kral sıfatını önünde tuttuğundan onu tamamen kaybetmiştir. Aras, farkında olmasa da hayatını kontrol etmesinden dolayı bir gün oğlu karşısına dikilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

zeyno mu fiko mu

Zeynep, oğlunu kazanmak için yuva, düzenli hayat kurması gerekliydi. İstemeyerekte olsa Yavuz’la, evlenme kararı almıştı. Fiko’nun, nefretini böylelikle kazanarak aralarında ki büyük savaş bu olaya dayanmaktadır. Zeynep’in, artık geri dönüşüyle hem Haziran’ın, hayallerine ışık tutmuş hem de Aras’ı, kazanmak için geçmişi bir yana bırakarak savaşacaktır. Yalnız Fikret’in, buna kolayca müsaade etmeyeceği apaçık.

İkilinin diyalogları, atışmaları gerçekten Yıldızlar Şahidim Dizisini tanımlayan en özel karakterlerimizdendir. Hayranlarımıza soruyoruz! Siz de tarafınızı seçin! Zeynep mi Fikret mi? Yorum da belirtiniz.

5 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.