Zeynep (Canan Ergüder) Kimdir?

Canan Ergüder, Yıldızlar Şahidim Zeynep, karakterini canlandıracaktır. Zeyno, adıyla çoğu zaman anılsa da Aras, annesidir. En azılı rakibi ise eski kocası Fikret’ten, başkası değildir. Yıllar önce onun almış aldığı kararlar oğlundan mahrum olmasına neden olmuştur. Fikret, eşine olan öfkesinden dolayı Aras’ı, onsuz bırakarak cezalandırmıştır. Sahnelerin en başarılı şarkıcılardan birisidir ama, tercihleri onun hayatında en büyük acısını yaşamasına sebep olmuştur. Oğlunu uzaktan takip etmek zorunda kalsa da, sonunda yakınlaşması için Haziran’ı, keşfedecektir. Beraber düet yaptıkları konserde ilk görüşte birbirlerinden hoşlandıklarını anlayarak sıradan kızın star olmasını sağlamak için vereceği mücadelenin en önemli rolü olacak.

Haziran, ünlü yapmak adına Fikret, ile girdikleri iddiayı kazanabilecek midir?

Yıldızlar Şahidim Oyuncusu Canan Ergüder, Kimdir?zeynep canan erguder-5

Günümüzün başarılı bayan oyuncularından olan Ergüder, 15 Temmuz 1977 yılında, İstanbul’da doğdu. Yabancı ülkelerde oyunculuk için büyük eğitimden geçen ve günümüzün hatırlanan isimlerinden olmayı başarmıştır.

Burcu: Yengeç

Göz Rengi: Yeşil

Kilosu: 56

Boyu: 1,73cm

İnstagram: @cananerguder

Twitter: @ergudercanan

Sponsorlu Bağlantılar

Zeynep Karakteri Fotoğrafları

zeynep canan erguder-1 zeynep canan erguder-2 zeynep canan erguder-3 zeynep canan erguder-4 zeynep canan erguder-6 zeynep canan erguder-7 zeynep canan erguder-8 zeynep canan erguder-9

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.