Yıldızlar Şahidim Set Fotoğrafları

Sezonun en yakından takip ettiğimiz yeni başlayacak olan diziler arasında yerini alan Yıldızlar Şahidim aylar süren çalışmalar sonunda neticeye kavuşmaya başladı. Oyuncularımız, ekiplerimiz son zamanlarda yaşanan olumsuz hava şartlarına rağmen çalışmalarını bırakmamaktadırlar.

Birbirinden güzel set fotoğraflarıyla sizleri buluşturacakken biraz setimizin çalışanlarının, atmosferinden bashedelim. Hepsi birbirinden mutlu, uyumlu zaten her biri işini oldukça seven isimlerden oluştuğundan dolayı da çalışmalarını  kolaylaştıran en önemli unsurdan birisidir. Özellikle gözlerimizin aradığı Aras, Haziran, çiftinin uyumu da ayrıca son görselliklerde o kadar güzel yansımıştır ki içimize büyük sıcaklık yaratmışlardır. Dizimizin şu zamanlarda en önemli haberininde yakın olduğunun sürprizini sizlere vermek istiyoruz. Şimdik biraz görsellik zamanı, çok bekledik ama, değeceğini biliyoruz. Gözümüzü doyuralım!

Sponsorlu Bağlantılar

Setten Fotoğraflar;

yildizlar-sahidim-set-fotograflari-1 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-2 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-3 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-4 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-5 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-6 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-7 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-8 yildizlar-sahidim-set-fotograflari-9

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.