Yıldızlar Şahidim Oyuncuları

Yıldızlar Şahidim bütün oyuncu kadrosu tamamlanmıştır.. Özlenilen isimler Özge Gürel, Berk Cankat’ın partner olacağı proje de ikilinin çok yakışacağını düşünmekteyiz. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un, yer aldığı ve çalışmaları her geçen gün daha fazla ilerleme kaydeden dizinin seyirciyle Şubat, başlarına doğru buluşması anlaşılmıştır. İşte oyuncularımız hakkında düşüncelerinizi beklemekteyiz!

Yıldızlar Şahidim Oyuncuları ve Karakterleri Bilgileri;

Yıldızlar Şahidim Oyuncuları ve Karakterleri Bilgileri


Özge Gürel (Haziran);

Yeniden ekranlara dönen Gürel, Süreç Film’le çalışmalarını sürdürmektedirler. Kiraz Mevsimi ile fenomen olarak, milyonlarca hayrana sahip olmuştur. Sevenleri onu yeni dizisinde büyük merakla beklemektedir. 5 Şubat 1987 yılında, İstanbul’da, dünyaya geldi. Baş karakteri olacağı projesinde Haziran’ın, sıradan hayat yaşıyorken nasıl şöhret basamaklarını basarak yükselişe uzandığını anlatacaktır.

özge gürel haziran


Berk Cankat (Aras);

Gürel’in, partneri olan Cankat, 9 Mayıs 1984’de, Ankara’da doğdu.Türkiye’nin en ünlü ve sevilen şarkıcılardan birisi olan Aras, karakterini canlandıracaktır. Onun hayatı tamamen kontrol altındadır. Babası ne planlarsa onu yapmak zorunda olan Aras’ın, hayatını Haziran’la, tanıştıktan sonra değişecektir. Gerçekten yaşamayı ozman hisseder.

berk cankat aras


Canan Ergüder (Zeynep);

15 Temmuz 1977’da, İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncuyu Behzat Ç. bu yana baya özledik. Nihayet Star Tv, yeniden ekranlara dönüyor. Zeynep karakteriyle Aras’ın, annesini canlandıracaktır. Kocasından ayrıldıktan sonra oğlundan ayrı düşmenin acısını yaşarken Haziran’ı, ünlü birisi yaparak oğluna daha yakın olmaya çalışan anne rolünü üstleniyor.

canan ergüder zeynep


Mesut Akusta (Fikret);

22 Şubat 1964, Konya doğumlu olan başarılı ve emektar oyuncu Aras, babası olan kontrolcü baba Fikret, rolüyle karşımıza çıkacaktır.

mesut akusta fikret


Aslı İnandık (Feraye);

Sosyal medyada ünlü olmayı başaran ve ilk defa sektöre adımını atmış olan İnandık, dizimiz ile yükselişine şahit olacağız. Kendisi hem youtuber, streammerdir.

asli-inandik


Özgür Emre Yıldırım (Kubilay);

ozgur-emre-yildirim


Gamze Karaduman (Asuman);

asuman gamze karaduman


Özge Sezinci (Gülçin);

gülçin özge sezince


Melih Selçuk (Kürşat);

Sponsorlu Bağlantılar

kursat melih selcuk


Edip Tepeli (Harun);

edip tepeli harun


Dila Danışman (Lila);

dila danisman lila


Ceren Soylu (Elmas);

ceren soylu elmas


Yılmaz Gruda (Ragıp);yilmaz gruda ragip


Berkan Bulut (Koray);

berkan bulut koray


İrem Kavhaoğlu (Mebruke);

irem kahyaoglu mebruke


Necati Kutlu (Teo);

necati kutlu teo


Merve Bulut (Mercan);

merve bulut mercan

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.