Yıldızlar Şahidim Nerede Çekiliyor

Ünlü yapımcı olan Ali Gündoğdu’nun, önderliğinde çekilen Yıldızlar Şahidim İstanbul, çeşitli semtlerinde çekimleri sürmektedir. Projeye özel mekanlar dekorasyon edilerek, üstelik konser alanları kiralanmıştır. Her bakımdan sizleri etkileyecek görselikleriyle buluşacaktır.

yıldızlar şahidim nerede çekiliyor
yıldızlar şahidim nerede çekiliyor

Mekanlardan, küçük semtlere dayalı olan dizimizin çekimleri hızla sürmektedir. Süreç Film, gibi güçlü yapımcının önderliğinde olması beklentileri de ayrıca çoğaltmaktadır. Ocak, civarında sizlerle olacak Yıldızlar Şahidim bir kaç şehrimizde çekimleri sürdürülecektir. Görsellik bakımından zenginlik daha fazla ön planda olup dizimizde özel evler, mekan dekorasyonları düzenlenmiştir.

Yönetmen koltuğunda yer alan Neslihan Yeşilyurt’un, önderliğine kamera karşısında çalışmaları sürdüren oyuncularımızın yakın zamanlarda belki sete ziyaretler düzenlenerek sizlere çekildiği yerlerde fotoğraflar paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yıldızlar Şahidim Çekim Yerlerinden Kareler!

yildizlar sahidim cekim yerleri-1 yildizlar sahidim cekim yerleri-2 yildizlar sahidim cekim yerleri-3 yildizlar sahidim cekim yerleri-4 yildizlar sahidim cekim yerleri-5 yildizlar sahidim cekim yerleri-6 yildizlar sahidim cekim yerleri-7 yildizlar sahidim cekim yerleri-8

yildizlar-sahidim-nerede-cekiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.