Yıldızlar Şahidim Dizi Konusu

Yıldızlar Şahidim Müzik şöleni teması konusuyla büyük kitleye hitap edecektir. Dizimizin hikayesini Kalemine alan başarılı senarist Pınar Bulut Deren, tarafından yazılmaktadır.

yıldızlar şahidim konusu
yıldızlar şahidim konusu

Özge Gürel’in, Haziran karakteriyle, Berk Cankat, Aras karakteri, Canan Ergüder ise Zeynep‘ile karşımıza çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hikayemizin baş kahramanı sıradan bir kız olan Haziran’dır. Ünlü şarkıcı Aras’a, olan aşkını mahallesinde yaşayan herkes tarafından bilinmektedir. Asla belki beş metre yakınına dahi yakınlaşamayacağını düşünerek, kabullenmiştir.

Aras, ise ünlü birisi. Bütün genç kızların rüyalarında ki erkek modelidir. Şarkılarıyla herkesi çoşturur, konserlerine binlerce kişiler gelmektedir. Onun en büyük buhranı ise ailesidir. Babası ve annesinin ayrılışı diğer taraftan babasının hırsı hayatını tamamen kontrol etmektedir.

Zeynep, oğlunu kazanmaya çalışan fedakar bir annedir. Aras’ın, annesi olup, karşısında eski eşiyle olan mücadelesine yer verilecektir. Bir gün Aras, konserinde şarkı söyleyen Haziran, performansını çok beğenmiştir. Onu ünlü birisi yapmayı kararlaştırarak böylelikle oğluna yakın olabilecek üstelik eski kocasıyla sektörde rekabete girecektir. Hikayemizin sürükleyici kısmı böyle başlayacaktır!

Hikaye böyle şekillenecek. Konu hakkında düşünceleriniz neler? Yorumlara! 🙂

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.