Yıldızlar Şahidim 4.Bölüm Final Neler Oldu (17 Ocak Cuma)

Reyting kurbanı olan Yıldızlar Şahidim 4.Bölümü ile Final kararı verlerek 17 Ocak Cuma günü son kez Star Tv’de sizlerle buluşacaktır. Finalin nedenine geldiğimiz de dizi kadrosu, ekibi, gerek görselliği açısından büyük emek ve maliyet harcanmıştır. Maalesef beklentileri karşılamadığından dolayı böyle karar alınmasını normal bulmaktayız. Kanalımızın suçu olmadığının altını çizerek sonuna kadar desteklediğini de belirtmeliyiz. Bazen olmayınca olmuyor Yıldızlar Şahidim de tam olarak bunu yaşadık. Her şeye rağmen onlara minnet duygumuzu ve teşekkürlerimizi belirterek, yitirmemeliyiz. Onları bir daha ki projelerinde de yakından takip etmemizi sürdüreceğiz.

Yıldızlar Şahidim 4.Bölüm neler oldu? Fikret, Haziran’ın ailesine Zeyno’nun, sabıkalı olduğunu açıklamasıyla evde soğuk rüzgarlar eser. Haziran, hayallerine kavuşmadan ailesinden kesin engel gelerek hayal kırıklığı yaşar.

Aras, bu olay üzerine babasına büyük tepki göstererek karşısına almıştır. Bu olayların devamında ise Zeynoyla, alakalı geçmişten gelen sırları öğrenerek haksızlık yaptığının farkına varacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşk, nefret bir arada yaşanırken Zeynep, Fikret bu sefer kozlarını onlar paylaşacaktır. Aras, ise aralarında yaşananlara şahit olurken hayatının artık bir yalandan ibaret olmadığını anlayarak ülkeyi terk etme kararı alır. Tek isteği ise Haziran’ı, son defa görmektir.

Havalimanına giderken Aras’ı, büyük sürpriz beklemektedir. Bu sürpriz ise Yıldızlar Şahidim Dizisini mutlu sonla bağlayacaktır.

yildizlar sahidim 4.bolum

3 Comments

  • O kadar çok seviyodumki ki birdaha başlasın nolur!!!! Hele ÖZGE GÜREL çok tatlı bir kız ablam olsun isterdim adım selen topçular Beykoz mahallesinde oturuyorum beni ziyarete gelsin göbek hastasıyım böbrek nakli yapılacak ama böbrek yardımsever arkadaşlardan böbrek nakli istiyorum nolur getirin bir nolur um daha var dizi yeniden başlasın nolur☺☺☺☺☺

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.