Yıldızlar Şahidim 3. Bölüm Neler Oldu (10 Şubat Cuma)

Hayalleri ve aşkı arasında kalan Haziran, Aras’la, konuşup, konuşmamak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Aras, ise ondan kolayca vazgeçmiyeceğini söyleyerek, gizlice görüşmelerini sürdürmeleri gerektiği konusunda Haziran’ı, ikna etmiştir. Fikret’in, çiftimizin yakınlaşmasını engellediğini düşünse de daha fazla yakınlaşmalarına neden olduğunun farkında değildir.

Yıldızlar Şahidim 3.Bölüm gelişmelerinde Gülçin, bir yandan Fikret’i, kıskanarak diğer tarafından Zeyno’nun, varlığından gerilmektedir. Ona meydan okuyarak karşısına bu sefer Zeyno’yu,almıştır ve hiç beklemediği tepkiyle karşılaşarak Zeyno, gücünü göstereceği tepkisini koyar.

Zeyno, geçmişte Fikret, yüzünden çektikleri çile karşılığında bir isteği olacaktır. Hep beraber yalnız ailecek bir akşam yemeğidir. Aras’la, beraber bir araya gelirlerken bu yemek kavgayla başlasa da sonrasında tehlikeli yakınlaşmaya dönerek Fikret ve Zeynep’in, hala birbirlerini ne kadar sevdiklerini hissedeceklerdir.

Günün sonunda ise Aras’la, Haziran gizlice zaman geçirdiklerini ele verirler. Fikret, bu duruma çıldıracaktır ve tepkisini sert biçimde gösterir. Asıl gerginliği artıracak olay ise Fikret’in, yeniden Zeyno’yu, Yavuz’dan kıskanmasıyla nüksedecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Kıskançlığı ve anlık siniriyle Haziran’ın, ailesine Zeynep’in, geçmişinde hapis yattığını açıklamak için karşılarına çıkacaktır. Yıldızlar Şahidim yeni bölümü Star Tv ekranlarında 10 Şubat Cuma sizlerle buluşacak. Aşk ve Romantiğin yaşanacağı en özel haftalardan birisi olacaktır.

yildizlar sahidim 3.bolum

3 Comments

  • Bu bölüm süperdiii çok çok çok beğendim. Ama bu bölümde daha önceden görmediğim bi çocuk vardı kürşatın gençliğini canlandırıyodu galiba. Daha önce görmememe rahmen çok iyidi, Berkciğime zaten laf yok 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.