Yıldızlar Şahidim 3.Bölüm Fragmanı (10 Şubat Cuma)

yildizlar sahidim 3.bolum fragmaniHayallerine çok yakınlaşan Haziran, karşısına hiç beklemediği bir seçim sunulmuştur. Fikret, Zeyno’nun, sabıkalı olduğunu Haziran’ın, ailesine açıklamaması için tek şartı Aras’la, Haziran’ı bir daha görüşmemesini istemektir. Yıldızlar Şahidim 3.Bölüm Fragmanı Zeyno, bu şartı istemeyerekte olsa kabul etmek zorunda kalmıştır. Haziran’ın, önüne iki seçenek sunarak kariyeri mi Aras mı sorarak seçim yapmasını isteyecektir. Bir yanda hayallerinde yaşattığı star olma isteği, diğer yanda kendinden fazla sevdiği aşkı Aras, siz olsanız hangisini seçerdiniz? Yıldızlar Şahidim yeni bölüm fragmanı yayınlandığında paylaşılacaktır. Dizimiz kaldığı yerden 10 Şubat günü devam edecek. Gelecek hafta hakkında yorumlarınızı mutlaka yazınız!

Sponsorlu Bağlantılar

Yıldızlar Şahidim 3.Bölüm Tanıtımı (10 Şubat Cuma)

7 Comments

  • Aras la Haziran ın sahnesi biraz garip olmuş .Bana aşık iki insandan çok yakın arkadaşı andırdı.ayrıca Aras tan bu kadar çabuk bir itiraf beklemiyordum.sonuçta anne sevgisi eksik büyümüs bir çocuk.ayrıca terk edilmiş.Çabuk kabulleneceğini düşünmemiştim.Daha çok kendini sorgular diye düşünmüştüm.Yine de Haziran ın vereceği karar çoğu şeyi değiştirecek gibi.Heyecanla yeni bölümü ve fragmanı bekliyorum.

  • Bu arada imza günü olur mu acaba?Özellikle Berk Cankat in imza gününü bekliyorum.Lütfen imza günü olursa siteden duyurun.

  • bence haziran sevdiğinin peşinden gitmeli yani arası seçmeli saten finalde zaten beraber olcaklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.