Yıldızlar Şahidim 2.Bölüm Neler Olacak (3 Şubat Cuma)

Yıldızlar Şahidim 2.Bölümü kilit bölümlerden birisi olacak olan 3 Şubat günü yeni bölümüyle karşınıza çıkacaktır. Bu bölümün en önemli unsurlarından birisi yaşanacak olaylar bütün karakterlerimizin hayatını etkileyerek, konusunun gelişme kısmına giriş yapacağımızdan kaynaklanmaktadır.

Haziran, artık resmen Aras’ın rakibi olmuştur. Fikret, Zeynep’in başarılı olmaması için harekete geçer. Daha yolun başında olan Haziran’ı, hedef alarak etkileyici konuşmasıyla özgüvenini kırmasına neden olur. Aras, bunlara şahit olurken babasını karşısına alarak meydan okur. Sonradan Haziran’ı, ikna etmeye başararak elinden tutup, yeniden motivesini kazandırmaya yardımcı olmayı başarır.

Kürşat, geçmişte Fikret’in, emri ile işlediği günahın ortaya çıkmasından korkmaktadır. Başının yanmaması için Zeynep’i, ortadan kaldırma kararını kendince alır. Büyük hamlelerin atılarak Zeyno’nun, daha fazla güç kazanmasına neden olarak, büyük hata yapacaktır.

Asıl mesele ise son olaylarda yaşanacak. Zeynep, Haziran’ı star yapmak için elinden, geleni yapmakta, yalnız tek geçecekleri unsur ise onun ailesini ikna etmek kalır. Yalnız bu o kadar kolay olmayacaktır. Bütün aile toparlanarak müsaade istemek için evlerine gider ama Ragıp’ın, büyük tepkisiyle karşılaşacaktır. Haziran, ise hayalleriyle ilgili yeni sınava tabi tutulurken, seçim yapması gerektiğinin farkındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fikret, ise son kozunu çoktan ileri sürmek için harekete geçmiştir. Gelişecek olaylar geçmişin gölgesini beraberinde getirirken, herkesin kaderini birden değiştirebilecek yaşantıların açığa çıkmasına neden olacak.

Dizimizin Yeni Bölümünde 20:00, akşamı yine buluşarak dizimizi sosyal medya üzerinden hashtagıyla desteklemeyi sürdüreceğiz! Cuma buluşuyoruz..

yildizlar sahidim 2.bolum neler olacak

1 Comment

  • çok ablalar abiler nolur diziyi kapatmayın nolur ben bu diziyi hayalimdeki gibi bir küçük kızın hayalini kırmak istemezsiniz değil mi ben bu diziye aşık oldum aşık çok güzel kapatırsanız yemin ederim intihar ederim uzatabildiğiniz kadar uzatın nolur diziyi bitirmeyin………

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.