Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm (İlk Bölüm) Neler Oldu?

Yıldızlar Şahidim Yeni Bölümü, Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm Özeti (İlk Bölüm) Neler Olacak?
yildizlar-sahidim-1-bolum
27 Ocak günü ilk bölümüyle ekranlara gelen dizimizin karakterlerimizin hayatını, yaşadıkları zorluklar ve büyük imkansız aşkın nasıl her şeyin üstesinden geleceğini göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aras, Türkiye’nin, en ünlü isimlerinden birisidir. Hem babası, menajeri olan Fikret, tarafından yetiştirilerek büyük şöhrete sahip olmuştur. Aslında göründüğü kadar mükemmel hayatı yoktur. Annesinden ayrı, geçmişinde yaşadığı travmaları üstünde atamayan sahneler dışında kendi seçimleri olmadan önüne kurulan sisteme ayak uydurmak zorunda kalmıştır.

Haziran, ise ailesiyle normal hayat süren sıradan kız gibi görünse de geleceğin en büyük starlarından birisi haline gelecektir. Onun güçlü olmasının en büyük sebebi içinde beslediği büyük imkansız aşktır. Aras’a, sahnelerde aşık olup herkesin bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu söylese de o asla inancını yitirmemiştir.

Sonunda Yıldızlar birleşiyor! Aras, konseri esnasında hayranları arasından birisinin onunla düet etmesi için seçer. Şans eseri Haziran’ı, seçmesi ikisininde gösterdiği büyüleyici performansta resmen konser esnasında aşk yaşamışlardır. Büyük şaşkınlıkla seyredilirken oğlunu uzaktan takip eden Zeynep’in, aklına dahice fikir gelmiştir. Haziran’ı, ünlü birisi yaparak hem oğluna yakın olacak, Fikret’e savaş açarak en büyük rakibi olacaktır. İmkansızlıktan doğan aşk’ın ilk başlangıcını Yıldızlar Şahidim Dizisinin 1.Bölümünde izleyeceğiz. Mutlaka kaçırmayın!

5 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.