Oyuncularımızın Harika Performansı!

Bugün akşam ilk bölümüyle görücüye çıkan Yıldızlar Şahidim, gerek konusunun verdiği enerji, hikayesinin muhteşemliğiyle sosyal medya da büyük ses getirmeyi başarmıştır. Özellikle oyuncularımızın performansına değinmek istiyorum..

Her biri karakterine o kadar yakışmış ki gerçekten özenle seçilen isimlerden oluşmaktadır. Özelikle Mesut Akusta, resmen karakterini yaşattı diyebilirim. Bunu sağlayan Süreç Film, tekrardan tebrik etmek gereklidir. Projeye karşı ne kadar özendiklerini göstermişlerdir.

Daha önceden müzik şöleni olacağını belirtmiştik. İşte herkesi şaşırtan kısmı her oyuncumuzun kendi çıplak sesiyle şarkıları seslendirmesi.. Gerçekten muhteşem etkileyiciydi! Bunu herkes yapamaz, hepsinin içinde meğersek büyük şarkıcı potansiyeli yatmaktaymış. Özge Gürel ile Berk Cankat’ın, düeti zaten herkesin kalbini ısıtmayı başarmıştı. Hepsine birer birer teşekkür eder, tebriklerimizi sunarız. Umarız yarın 27 Ocak Reyting verlerine göre de iyi sonuç elde edip, ekranlarda hem eğlenceli, sıcaklığıyla Yıldızlar Şahidim Dizisi uzun süre takip ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hadi hayralarımız, sizlerden de yorum beklemekteyiz! 😉

oyuncularinin harka performansi

5 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.