Haziran (Özge Gürel) Kimdir?

Özge Gürel, yeni projesi olan Yıldızlar Şahidim Dizisinde Haziran, karakterini canlandıracaktır. Aslında dizinin konusu onun canlandıracağı karakter üzerinden ilerleyecektir.

Haziran’dan, biraz bahsedelim. Normal yaşantısında, heyecansız, sadece mahallesi ve sıradan şekilde yaşamaktaydı. Doğal güzelliğiyle göze çarparken, atılgan karakteri, saflığı, temizliğiyle çevresine ışık saçmaktadır. Onun tek zaafı ise ünlü şarkıcı Aras’a, olan aşkıdır. Platonik, imkansızlığını kabullendiği aşkından asla vazgeçmemiştir. Sürekli onun konserine gider, uzaktan dahi seyretmek mutlu olmasına neden olurdu. Kader bir gün onunda yüzüne güler. Aras’ın, konserinde hayranları arasında birisini seçerek düet yapma şansını sunmuştur. Seçtiği kişi ise Haziran, olunca hayatını tamamen değiştirecek olayı yaşamıştır. Müthiş performansıyla gözleri doldururken ilk dikkatini çektiği kişi ise Aras, annesi olan Zeynep, olmuştur. Zeynep’in, aldığı kararla hem kendi hayatını, Haziran’ın güzelleştirecektir. Ona sponsor, menajer olarak ünlü birisine dönüştürecektir. Güzel sesi, doğallığı birleştiğinde yeni yıldızın doğuşunu göreceksiniz.

Haziran’ı, özetlersek aşkından vazgeçmeyen ve en aşağıdan, şöhret basamaklarına tek tek çıkacak birisi diyebiliriz.

Oyuncumuz Özge Gürel Kimdir?

Güzel oyuncu 5 Şubat 1987’de, İstanbul’da, dünyaya geldi. Eğitimini oyunculuk üzerine alırken hayatımıza Kiraz Mevsimi, projesiyle öyle güzel girdi ki, başarıyla canlandırdığı Öykü, karakteriyle günümüzün en sevilen isimlerinden birisi haline gelme başarısını göstermiştir.

Boyu; 1,70

Kilosu; 56

Burcu; Kova

Göz Rengi; Kahverengi

Saç; Kumral

Sponsorlu Bağlantılar

Özge Gürel Fotoğrafları;
yildizlar-sahidim-haziran-1 yildizlar-sahidim-haziran-2 yildizlar-sahidim-haziran-3 yildizlar-sahidim-haziran-4 yildizlar-sahidim-haziran-5 yildizlar-sahidim-haziran-6 yildizlar-sahidim-haziran-7 yildizlar-sahidim-haziran-8 yildizlar-sahidim-haziran-9 yildizlar-sahidim-haziran-10 yildizlar-sahidim-haziran-11 yildizlar-sahidim-haziran-12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.