Fikret (Mesut Akusta) Kimdir?

Dizi sektöründe üstat tanımına örnek verebileceğimiz Mesut Akusta, yeni projesi olan Yıldızlar Şahidim Fikret Karakterini canlandıracaktır. Fikret’in, karakter özellikleri hırslı, istediğini koparan, müzik sektörünün öncü isimlerindendir. Zeynep’le, yaşadığı büyük aşk ve yaşanmışlıklar onda büyük etki bırakarak travmaya yol açmıştır. İkisinin evladı olan Aras, babasıdır. Oğlunu büyük star yapmayı başarsa da onun kontrolü altında yetiştiğinden dolayı büyük otorite sağlamaktadır. Bu kimi zaman aralarında büyük sorunlar yaratmaktadır. Günün birinde Zeynep, tekrardan karşısına çıkar. Bu sefer oğlunu kazanmak için artık yanında olacağını söylemesi onun içinde kaybetme korkusunu yaratır.

İkisi büyük iddiaya girmişlerdir. Haziran’ı, Zeynep, Aras kadar ünlü yapabilecek midir? Fikret, bunun imkansız olduğunu düşünse de yanılacaktır.

Yıldızlar Şahidim Oyuncusu Mesut Akusta, Kimdir?

fikret mesut akusta-4 Tecrübeli Akusta, 22 Şubat 1964 yılında, Konya’da dünyaya geldi. Babası vefat ettiğinin ardından ailecek Ankara’ya, yerleşerek orada eğitimini tamamladı. Küçük yaşta tiyatroya başlayarak oyunculuk temellerini atmıştır.
Boyu: 1,80 cm

Kilo: 75Kg

İnstagram: @mesutakusta

Twitter: @mesutakusta

Sponsorlu Bağlantılar

Fikret Karakteri Fotoğrafları

fikret mesut akusta-1 fikret mesut akusta-2 fikret mesut akusta-3fikret mesut akusta-5 fikret mesut akusta-6 fikret mesut akusta-7 fikret mesut akusta-8 fikret mesut akusta-9

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.