Aras (Berk Cankat) Kimdir?

Berk Cankat, dizimizin esas oğlanı olan Aras, karakteriyle yeni sezon dizisi olan Yıldızlar Şahidim’de, karşımıza çıkacaktır.

Canlandıracağı karakter hakkında biraz bilgileri tazeleyelim. Aras, ünlü bir aile tarafından dünyaya gelmiştir. Haliyle istediği hayatı kendi seçimler doğrultusunda yaşadığını düşünmüyorum. Babasının menajerliğinde ünlü birisi haline gelerek sesini iyi kullanmayı başaran, konserlerinde sahnelerde yaşayan yakışıklılığıyla genç kızların kalbinde büyük etki bırakan birisidir. Babası onu istediği konuma kadar getirebilmiştir ama, annesiyle ayrıldıklarından sonra onunla pek zaman geçirememiştir. Bunun boşluğunu her zaman içinde yaşamaktadır. İşlerinin yoğunluğundan dolayı gönül işlerine pek zaman ayıramamaktadır.

Bir gün sahnesinde kendi seçimiyle karşısında çıkan sıradan bir kız Haziran, onu öylesine etkilemiştir ki, ilk görüşte hayran kalmıştır. Günün birinde onun rakibi olabileceğini de nerden bilebilirdi ki? Annesi Zeynep’in, yetiştirdiği Haziran’la, artık aynı sektörün içinde yer alacaktır. Bu olay ise onların daha fazla yakınlaşmasına, birbirlerini yakından tanımalarına neden olur. Hayatı birden değişirken yeni amaç, duygular ve güzellikler tadacaktır.

Aras’ı, tek cümle de özetlersek sesinin güzelliğinden öte iyi de kalbi vardır. Mütevazi kişiliği, insanlara asla tepeden bakmayan özelliğiyle sizleri hayran bırakacaktır.

Oyuncumuz Berk Cankat Kimdir;

Yakışıklı oyuncu 9 Mayıs 1984, yılında Ankara’da, doğdu. Aslen Çerkez, kökenlidir. Babasının mesleğinden ötürü bir çok şehirde yaşamak zorunda kalmıştır. Sürekli yer değiştirirken kişiliğinin, kültürünün artmasına neden oldu. Onun oyunculuk sevdası ise henüz genç yaşta Lise, dönemlerinde başlamıştır. Yer aldığı amatör oyunlarda geleceğini belirleyerek oyunculuk üzerinde ilerlemiştir. Günümüzün en sempatik erkek başrol isimlerinden birisi haline geldi.

Boyu; 185

Kilosu; 75

Göz Rengi; Kahverengi

Saç; Açık Kahve

Sponsorlu Bağlantılar

Berk Cankat Fotoğrafları;

yildizlar-sahidim-aras-1 yildizlar-sahidim-aras-2 yildizlar-sahidim-aras-3 yildizlar-sahidim-aras-4 yildizlar-sahidim-aras-5 yildizlar-sahidim-aras-6 yildizlar-sahidim-aras-7 yildizlar-sahidim-aras-8 yildizlar-sahidim-aras-9 yildizlar-sahidim-aras-10 yildizlar-sahidim-aras-11 yildizlar-sahidim-aras-12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.